+90 342 999 32 57 Mücahitler Mh. 52020 Sk. No:6/C Şehitkamil/Gaziantep

Hakkımızda

Süpernova Mühendislik
Enerji - Elektrik - Mühendislik

SÜPERNOVA Mühendislik Enerji olarak on yıla yakın süreçte edinilen bilgi ve tecrübelerle 2013 yılında elektrik otomasyon, proje, taahhüt ve yenilenebilir enerji sistemleri faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Uzman mühendislerden oluşan personeli ve profesyonel hizmet yönetim süreci ile zorlu şartlarda bile ilkemiz olan “Taahhüt ettiğimizi zamanında teslim” sözümüzü yerine getirmeyi hedeflemekteyiz.

Müşterilerimize daha kaliteli ve uygun ürünleri sunabilmek için, projelerimizde elektrik sektörünün Dünyadaki ve Türkiye’deki güçlü temsilcilerinin (ABB – Siemens – Prymian – HES- Schneider vb.) ürünlerini kullanmaktayız. Ayrıca yenilenebilir enerji sistemlerinde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çözüm ortaklığını yaptığımız CW Enerji ,Partner, Solentad, Firstsolar firmalarının ürünlerini kullanmaktayız. Deneyimli teknik ekibimizle müşterilerimizin sorunlarının çözümlenmesine yardımcı olmaktayız.

SÜPERNOVA Mühendislik Enerji müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir. Bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize “MİSYON” edindik.

Firmamızdan her konuda malzeme temini, işçilik, anahtar teslim işler olacak şekilde teklif talep edebilirsiniz. Elektrik mühendislik uygulamaları ihtiyaçlarınızda her türlü keşif hazırlama, ön proje hazırlama vb. işleri koşulsuz şartsız SÜPERNOVA Mühendislik Enerji bir partner olarak görerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.