+90 342 999 32 57 Mücahitler Mh. 52020 Sk. No:6/C Şehitkamil/Gaziantep

Sorumluluklarımız

Sorumluluklarımız

  • SÜPERNOVA MÜHENDİSLİK ENERJİ, sahip olduğu etik değerler gereği, faaliyet yürüttüğü her alanda, tüm yasal ve ahlaki gerekliliklere uymaya ve mümkün olanın daha iyisini yapmaya kararlıdır. Kurumsal bir marka olma hedefi doğrultusunda, sürdürülebilir bir yaşam için çevresel değerler başta olmak üzere, ahlaki ve yasal sorumluluklara kurumsal ve bireysel olarak uymak zorundadır ve bu konuda tolerans göstermemektedir.
  • Bu gayede tüm faaliyet alanlarımızda görevi ne olursa olsun birlikte çalıştığımız ekip arkadaşımızın takım olma ruhunu benimsemesi ve bireysel gelişimleri için imkanlar yaratılmasının, toplam kalitenin vazgeçilmezi olacağına inanıyoruz.
  • Çalışanları, sorumlu iş anlayışına sahip olan SÜPERNOVA MÜHENDİSLİK ENERJİ’yi layıkıyla temsil edebilmek için yasalara, şirket içi kurallara ve iş düzenlemelerine uyar ve içinde bulundukları toplumun gelişmesi için çalışır.
  • Firma yöneticileri şeffaflık, kişisel güvenilirlik ve karar alma mekanizmalarında sorumlu davranma kültürüne aktif bir şekilde katkıda bulunur.
  • SÜPERNOVA MÜHENDİSLİK ENERJİ nin her kademedeki çalışanları, etik değerlerin önde olduğu bir yaklaşımla, iş sonuçlarının hiçbir zaman etik kurallar ve kalite politikalarına uygunluğunun önüne geçmemesi için çaba gösterir.